E-mail :: wittchen@wczasy-nad-morzem.com.pl
INFORMACJE

1.      O MIEJSOWOŚCI

Bobolin to mała nadmorska miejscowość położona 2km od Dąbek i 6km od Darłowa.

W Bobolinie odnajdą Państwo ładną, piaszczystą szeroką i czystą plażę oraz piękne zalesione wydmy. Na plaży jest swobodnie, miło o przyjemnie – istniej możliwość gry w piłkę, nie ma dużego tłoku.

Powietrze jest czyste, zawiera dużo jodu – wytwarzany jest mikroklimat, który bardzo korzystnie wpływa na organizm ludzki (w szczególności na drogi oddechowe).

Do plaży prowadzi betonowa droga przez las – ok. 600m.

Możliwości wypoczynku jest dużo – począwszy od kąpieli słonecznych, morskich, poprzez spacery czy też sporty wodne lub turystykę pieszą.

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Informacje

Dla miłośników „wędki” istniej możliwość wędkowania w rzeczce „Martwa Woda” – ok. 50m od naszego budynku. Rzeczka jest zarybiona przez PZM – m. in. Płoć, szczupak, lin, okoń.

Dla bardziej zaangażowanych wędkarzy możliwość wypłynięcia w morze na całodzienne wędkowanie.

W naszym sąsiedztwie znajduje się stadnina koni. Wielbiciele koni mają szansę na jazdę konną brzegiem morza. 

Godne polecenia są ścieżki rowerowe Dąbki - Dąbkowice – długość 5,5km, które przebiegają wśród lasu nadmorskiego, wzdłuż brzegu jeziora Bukowo.

Bliskość jeziora Bukowo  daje ogromne możliwości i warunki do nauki i uprawiania windsurfingu (szkoła windsurfingowa, wypożyczalnia żaglówek).

Jezioro Bukowo o powierzchni 1748ha i linii brzegowej 23km to dawna zatoka morska, odcięta od Bałtyku Mierzeją Bukową. Poprzez kanał Szczuczy posiada połączenie z morzem.

Będąc naszym gościem, możecie Państwo wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Darłowa i obejrzeć piękne zabytki oraz zaczerpnąć ciekawych informacji o historii tych terenów. Specyficzny urok Darłowa daje staromiejska zabudowa miasteczka i wyrastające ponad nią bryły XIV wiecznych budowli. Zamku Książęcego oraz Kościoła Mariackiego. Godny podziwu jest również rynek staromiejski z obszernymi fragmentami renesansowej i barokowej zabudowy. Inne godne polecenia obiekty to przede wszystkim znajdujący się w Darłówku most zwodzony. Jest on dwuczęściowy i łączy dwa brzegi Wieprzy w pobliżu jej ujścia.

W Darłówku wschodnim i w Cisowie można podziwiać park wiatraków – elektrownię wiatrową.

Dla umilenia sobie czasu, gdy pogoda nie sprzyja kąpielom morskim, mogą Państwo skorzystać z Parku Wodnego, który mieści się w Darłówku Wschodnim – ul. Północna 11. Oferta jest bardzo szeroka m. in. Baseny sportowe, rekreacyjne, baseny dla dzieci, dzika rzeka, zjeżdżalnie, ślizgawki. W obiekcie usytuowano również liczne punkty gastronomiczne, sauna, jacuzzi, gabinety odnowy biologicznej, a także strzelnice sportowe.

W okresie letnim kursuje tramwaj wodny Darłowo – Darłówko.

 

2.      O BUDYNKU

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego domu. W każdym pokoju znajdują się dwa kanapo-tapczany dwuosobowe (trzecia i czwarta osoba w pokoju płaci 50% ceny).

Posiadamy 21 pokoi z łazienkami (natrysk, umywalka, wc) oraz z balkonami. W pokojach znajdują się telewizory i lodówki.

Dajemy możliwość korzystania z kuchni ogólnodostępnej, ze świetlicy z telewizorem oraz wypożyczalni rowerów.

Na naszym terenie jest ogrodzony parking - na noc zawsze zamykany, plac zabaw, przygotowany teren na zorganizowanie ogniska, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę.

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Informacje

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Strona główna

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Informacje

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Fotografie

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Kontakt

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Mapa dojazdu

Wczasy nad morzem - Pokoje gościnne - U Piotrusia - Bobolin - Cennik

Copyright (C) 2005-2012 :: http://www.wczasy-nad-morzem.com.pl/